Brzy v novém! Od 1.8.2017 najdete všechny firmy na firmy.idnes.cz.


Nápověda

Jak to celé funguje?

Slevy z TOPvýhody.cz jsou ZDARMA = neplatíte nic za získání slevy, neplatíte nic předem.

Slevy zdarma

Podrobně:

 1. V katalogu slevy si vyberte slevu, která se Vám líbí.
 2. Kliknete na tlačítko CHCI SLEVU ZDARMA
 3. Vyplníte údaje pro uplatnění slevového kuponu zašlete si jej na e-mail či rovnou vytisknete.
 4. Donesete či jinak doručíte k prodejci (napsán na kuponu) i na stránce se slevou.

Voucher neboli slevový kupon je zdarma a jeho vytisknutí je nezávazné.
Všechny slevy v TOPvýhodách zveřejněné jsou slevy od prodejců, kteří informace o slevě/nabídce zveřejnili po souhlasu a jsou pravdivé, za což sami i zodpovídají.

Jak dostávat informace o slevách?

Zapište svůj e-mail a kliknutím na tlačítko PŘIHLÁSIT se Vám zobrazí stránka s podrobným výběrem parametrů pro odběr novinek slev, které se v katalogu TOPvýhody.cz zobrazují po zadání prodejcem.

Jak se z odběru novinek / nabídky slev odhlásit?

Zadejte e-mail, který chcete odhlásit, do formuláře na stránkách TOPvýhody.cz - "Nabídky slev na e-mail".
Na zobrazené stránce klikněte na odhlásit. To je vše, e-maily s nabídkami přestanou na e-mail odcházet.

Chcete mít zde svou slevu / akci / kupon?

Kontaktujte nás na regio.obchod@mafra.cz nebo přímo telefonicky na tel. 516 202 805
Rádi Vám poradíme nejvhodnější typ slevy, pomůžeme s výrobou a zadáním voucheru.

Kodex portálu TOPvýhody.cz

 1. Portál TOPvýhody.cz nabízí slevové kupony pro své uživatele ZDARMA a nepožaduje od svých uživatelů platbu předem.
 2. Obchodní partneři portálu TOPvýhody.cz, tedy osoby, které tento portál využívají k propagaci svých akčních nabídek, postupují při využívání portálu TOPvýhody.cz čestně a poctivě a dbají zájmů uživatelů tohoto portálu.
 3. Podmínky slevy jsou plně v kompetenci partnera. Partner vždy usiluje o to, aby jím stanovené podmínky pro získání slevy byly jednoznačné a pochopitelné i pro osoby, které nejsou zkušené ve využívání počítačů a internetu.
 4. Partner inzeruje pouze to zboží, které je opravdu zlevněno. Umělé upravování cen za účelem optického navýšení slev není přípustné.
 5. Jako akční časově omezená nabídka nebude inzerována nabídka, která je ve skutečnosti dlouhodobá nebo časově neomezená.
 6. Partner informuje o akci detailně svůj personál tak, aby zákazník, který navštíví jeho provozovnu, byl řádně obsloužen v souladu s inzerovanou nabídkou.
 7. Pokud partner z jakéhokoliv důvodu není schopen nadále nabízet akční zboží, je povinen svoji nabídku z portálu TOPvýhody.cz neprodleně stáhnout.
 8. Partner si vždy po zadání své nabídky do TOPvýhody.cz zkusí svoje akční zboží či službu virtuálně objednat, aby odstranil veškeré nejasnosti v rámci objednávkového postupu.
 9. Partner řeší případné problémy se svými zákazníky – uživateli portálu TOPvýhody.cz - vždy bezodkladně a snaží se vyjít svým zákazníkům vstříc.
 10. Akční nabídka, která bude porušovat výše uvedená pravidla, či u níž bude podezření na porušení těchto pravidel, může být bez dalšího stažena či pozastavena. Provozovatel systému a osoba, která nabídku zadala, budou v takovém případě společně usilovat o vyřešení problému v co nejkratší lhůtě.
 11. Služba TOPvýhody.cz za účelem kontroly využití voucherů zasílá veškeré požadavky svých uživatelů na zaslání voucheru v kopii na partnerem zadaný e-mail. Partner tak získá údaje o e-mailové adrese uživatele portálu TOPvýhody.cz, který si nechal zaslat slevový voucher. Použití tohoto e-mailového kontaktu ze strany partnera je však omezeno pouze na zaslání dodatečných informací týkajících se publikované nabídky (slevy), případně na upozornění na blížící se vypršení slevy či ukončení slevové akce. Pokud partner chce zůstat i nadále s daným uživatelem v kontaktu, musí postupovat v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti.